Registrace do databáze Cinema Casting s.r.o.

Než začnete s vyplňováním registračního formuláře, připravte si prosím fotografii obličeje a celé postavy ve formátu JPG a maximální velikosti jedné fotografie 2MB.

Iniciály
Kontaktní údaje
Přechodné bydliště (vyplňte pouze, pokud nějaké máte)
Fyzické dispozice
Dovednosti a další informace

Fotografie (max. velikost 2MB)

Fotografie by měly splňovat následující kritéria:
 • Na všech fotografiích by jste měli být sami
 • Správně by jste měli být vyfoceni před bílým pozadím
 • Postava i obličej musí být viditelné celé

 • Ukázka fotografií:
  Ukázka fotografie obličejeUkázka fotografie těla

  Souhlas se zpracováním údajů

  Odesláním své registrace potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Cinema Casting s.r.o., zejména se svými právy, které mi vyplývají z ustanovení § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „ZOOÚ“) a z článků 13 až 22 a článku 34 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (dále jen „GDPR“) a jakým způsobem tato práva uplatnit, dobou a účelem zpracování osobních údajů, jakož i tím, kdo je správcem osobních údajů a rovněž vyslovuji souhlas společnosti Cinema Casting s.r.o. se zpracováním mých osobních údajů, které jsem společnosti Cinema Casting s.r.o. dobrovolně poskytl, a to za účelem jejich bezplatného užití za účelem zprostředkování služeb v oblasti filmu a televize.

  Osoby mladší 18 let jsou oprávněny vyplnit tento formulář pouze se souhlasem svého zákonného zástupce, přičemž odesláním registrace potvrzují, že jim byl souhlas zákonného zástupce udělen.

  Kontrolní otázka (ochrana proti spamu)
  Odeslání / Uložení do databáze